Neohodnotené

L - karnitín - 100 g

L- Karnitín plní základné funkcie pre správne fungovanie ľudského tela. Väčšinou sa v tele ukladá do kostrových svalov. Príjem L-karnitínu je veľmi dôležitý najmä pre vytrvalostných športovcov.

Momentálne nedostupné
Kód: 14
Značka: Živijó
€15
Kategória: Aminokyseliny
Hmotnosť: 0.1 kg
L karnitin
Akcia
L- KARNITÍN

L- Karnitín je užitočná aminokyselinová zlúčenina, ktorá je syntetizovaná z aminokyselín lyzínu a metionínu a plní základné funkcie pre správne fungovanie ľudského tela. Väčšina z množstva prijatého L- Karnitínu sa v tele ukladá do kostrových svalov. Príjem L-karnitínu je veľmi dôležitý najmä pre vytrvalostných športovcov. Vstrebáva sa hlavne potravou zo živočíšnych zdrojov. L-karnitín sa nachádza hlavne v červenom mäse, najmä v ovčom a jahňacom. Rastlinná potrava zvykne obsahovať nižšie množstvo karnitínu. Náš prášok L - karnitínu je z dôvodu čo najlepšej vstrebateľnosti a optimálnej využiteľnosti, pri svojom spracovávaní veľmi jemne a pomaly rozomieľaný.

Zloženie: 100% čistý prášok L-karnitínu. Bez lepku, laktózy a GMO, vhodný aj pre vegánov

Dávkovanie: Pridajte 1g prášku alebo 1 odmerku (priloženú) do veľkého množstva tekutiny a vypite. Prášok je možné miešať aj s jedlom. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
 
 
 
 

Obsah aktívnych látok

Denná dávka (1 g)

Odporúčaná denná dávka (%)

L - karnitín

1 000 mg

Nie je stanovená

 

Produkt je vo forme prášku.

Hmotnosť: 100 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: