1 hodnotenie

L – karnozín - 90 kapsúl

Je čisto prírodná a telu vlastná aminokyselina, ktorá sa nachádza v bunkách a orgánoch ľudského tela. Najväčšiu ochranu poskytuje pre mozog a srdce, na ktoré pôsobí ako silný antioxidant a okamžitý náboj energie pre bunky.

Skladom (>5 ks)
Kód: 03
Značka: Živijó
€30 €30 / 90 ks
Kategória: Aminokyseliny
Hmotnosť: 0.45 kg
karnozin
Akcia

L - KARNOZÍN

L-karnozín je čisto prírodná a telu vlastná aminokyselina, ktorá sa nachádza v bunkách a orgánoch ľudského tela. Najväčšiu ochranu poskytuje pre mozog a srdce, na ktoré pôsobí ako silný antioxidant a okamžitý náboj energie pre bunky na mitochondriálnej úrovni. Hladina karnozínu vekom klesá, preto je veľmi dôležité dopĺnať ju prostredníctvom výživy, alebo jej doplnkov. Tento doplnok slúži ako viacnásobná podpora zdravia, prispieva k multifunkčnej ochrane a okamžitej obnove funkcie buniek mozgu a srdca, spolu s predĺžením ich životnosti. Okrem srdca a mozgu podporuje aj činnosť centrálnej nervovej sústavy a zvýšenie svalovej aktivity, zároveň optimalizovanie svalového napätia. Podporuje zlepšenie koncentrácie a pamäti a pomáha pri odstraňovaní splodín látkového metabolizmu.

Zloženie: L-karnozín 500mg - 100% čistý prášok, poťahová látka: hydroxypropylmetylcelulóza (obal kapsuly) - vegánske, bez lepku a laktózy, bez prísad a konzervačných látok.

Dávkovanie: 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly po obede zapiť pohárom vody. Podľa potreby zvýšte o 2, najmä pred náročným výkonom (fyzickým alebo mentálnym). Neodporúča sa večer. 
Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Poznámka: Ideálne v kombinácii s L–Karnitínom a Koenzýmom Q 10. 

   
 
 

Obsah aktívnych látok

1 kapsula

Odporúčaná denná dávka (%)

L - karnozín

500 mg

Nie je stanovená

 

90 kapsúl.

Hmotnosť: 45 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

 

Krajina pôvodu: Nemecko

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: