Neohodnotené

GreenTrio - 500 tabliet

GREEN TRIO

Prípravok, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri veľmi vzácne  "zelené " potraviny. Spirulina, chlorella a jačmenná tráva. 

Skladom (>5 ks)
Kód: 13
Značka: Živijó
€15 €15 / 500 ks
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.125 kg
GreenTrio
Tip

GREEN TRIO

Prípravok, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri veľmi vzácne  "zelené " potraviny. Spirulina, chlorella a jačmenná tráva.                 Chlorella je jednobunková zelená riasa, ktorá sa skladá až zo 60% vysoko kvalitných rastlinných bielkovín a je obzvlášť bohatá na chlorofyl. Je známa svojimi vynikajúcimi detoxikačnými vlastnosťami a obsahuje v bohatej miere vitamín A, ktorý podporuje správne fungovanie imunitného systému.                           Organická spirulina je sladkovodná, modrozelená mikroriasa patriaca medzi najstaršie rastlinné mikroorganizmy na zemi. Je bohatá na bielkoviny, vitamín B12 a chróm. Vitamín B12 podporuje optimálnu tvorbu červených krviniek, má vplyv na zmierňovanie únavy a vyčerpania. Chróm je dôležitý minerál pre udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi. Jačmenná tráva sa vyrába zo starostlivo spracovaných mladých rastlín jačmeňa. Z minerálov a vitamínov, ktoré prirodzene obsahuje, je vo väčšom množstve zastúpená meď. Dostatočný prísun tohto prvku nám zaisťuje správne fungovanie metabolizmu, podporuje obranyschopnosť organizmu a chráni bunky pred oxidačným stresom ako antioxidant.

Zloženie: zelené potraviny - 33,3% prášku Chlorella pyrenoidosa, 33,3% prášku Spirulina platensis, 33,3% prášku z jačmennej trávy Hordeum vulgare L z kultivácie EÚ, lisovaných vo forme tabliet, vhodné pre vegánov.

Dávkovanie – odporúčaná denná dávka je 6-12 tabliet denne s dostatkom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Krajina pôvodu: Nemecko

500 tabliet

Hmotnosť: 125 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: