Neohodnotené

ENTEROSGEL

ENTEROSGEL - je účinný čistič nášho tráviaceho traktu, založený na báze organického minerálu s absorpčnou schopnosťou voči toxickým a škodlivým látkam v čreve. 

Skladom (> 5 ks)
Kód: 19
€15
Kategória: Trávenie
enterosgel peroralni suspenze 225 g
Tip

 

ENTEROSGEL® 

Pomáha absorbovať stredne molekulárne toxické látky a odpadové produkty metabolizmu z hrubého čreva a krvi, pomáha zlepšovať funkciu hrubého čreva, slinivky, pečene a obličiek, blahodarne pôsobí na žalúdočnú a črevnú sliznicu, na kvalitu krvi a moču a na obranyschopnosť organizmu. Nevstrebáva sa. Odchádza z tela so stolicou a tým odstraňuje adsorbovanej toxíny a škodlivé látky.

Balenie

225 g

Zloženie

Polymethylsiloxane polyhydrate (hydrogél kyseliny metylkřemičité) - 70%, čistená voda - 30%. ENTEROSGEL® neobsahuje konzervanty, farbivá, glutén, tuky, cukor, laktózu, ochucovadlá, ingrediencie rastlinného alebo živočíšneho pôvodu.

Ako používať

Deti 1-3 roky: odporúčame poradiť sa pred užívaním ENTEROSGELU s lekárom.

 

Deti 1-6 rokov: podávajte 5 g (približne 1 čajová lyžička alebo 1/3 sáčku). Rozriedený v 50-100 ml vody 3 krát denne.

Deti 7-14 rokov: podávajte 10 g (približne 2 čajové lyžičky alebo 2/3 sáčku). Rozriedený v 50-100 ml vody 3 krát denne.

Deti vo veku 15+ a dospelí: podávajte / užívajte 15 g až 22,5 g (približne 1 polievková lyžica alebo 1-1,5 sáčku). Rozriedený v 200 ml vody 3 krát denne.

Na začiatku liečby - tj 1 deň, môžete zdvojnásobiť prvú dávku a potom pokračovať s jednotlivou dávkou po každej stolici, a to 3 až 6 krát denne. Prvý deň užívajte maximálne 8 dávok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: