40 hodnotení

ENTEROSGEL na trávenie

ENTEROSGEL - je účinný čistič nášho tráviaceho traktu, založený na báze organického minerálu s absorpčnou schopnosťou voči toxickým a škodlivým látkam v čreve. 

Skladom (>5 ks)
Kód: 19
€15 €15 / 225 g
Kategória: Trávenie
Hmotnosť: 0.225 kg

 

ENTEROSGEL® 

Pomáha absorbovať stredne molekulárne toxické látky a odpadové produkty metabolizmu z hrubého čreva a krvi, pomáha zlepšovať funkciu hrubého čreva, slinivky, pečene a obličiek, blahodarne pôsobí na žalúdočnú a črevnú sliznicu, na kvalitu krvi a moču a na obranyschopnosť organizmu. Nevstrebáva sa. Odchádza z tela so stolicou a tým odstraňuje adsorbovanej toxíny a škodlivé látky.

Balenie

225 g

Zloženie

Polymethylsiloxane polyhydrate (hydrogél kyseliny metylkřemičité) - 70%, čistená voda - 30%. ENTEROSGEL® neobsahuje konzervanty, farbivá, glutén, tuky, cukor, laktózu, ochucovadlá, ingrediencie rastlinného alebo živočíšneho pôvodu.

Ako používať

Deti 1-3 roky: odporúčame poradiť sa pred užívaním ENTEROSGELU s lekárom.
 

Deti 1-6 rokov: podávajte 5 g (približne 1 čajová lyžička ). Rozriedený v 50-100 ml vody 2 krát denne.

Deti 7-14 rokov: podávajte 10 g (približne 2 čajové lyžičky). Rozriedený v 50-100 ml vody 2 krát denne.

Deti vo veku 15+ a dospelí: podávajte / užívajte 15 g až 22,5 g (približne 1 polievková lyžica). Rozriedený v 200 ml vody 2 krát denne.

Užívať večer pred spaním a/alebo ráno nalačno, je dôležité po užití gelu nejesť 1,5 hod, aby sa mohol vstrebať.

 

Na začiatku liečby akútneho stavu črevných problémov - tj 1 deň, môžete zdvojnásobiť prvú dávku a potom pokračovať s jednotlivou dávkou po každej stolici, a to 3 až 6 krát denne. Prvý deň užívajte maximálne 8 dávok. Postupne znižujte dávky.

 

Náš tip: Ideálne dávať občasné kúry podľa potreby, pri obdobiach detoxu a pod. Napr. užívať 2 týždne každý deň po sebe ráno a večer každého pol roka alebo preventívne vždy po požití nie príliš zdravých jedál či nápojov. Vhodné aj večer a ráno po požití alkoholu - na lepšie vstrebávanie a metabolizmus.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: