O Nás

Živijó Vám prináša komplexnú ponuku výživových doplnkov, vitamínov, minerálov, aminokyselín a iných látok, ktoré sú v priamej korelácii so zdravým životným štýlom.

Vedeli ste, že Vaše fyzické aj psychické zdravie dokážete do vysokej miery riadiť a korigovať práve stravou a jej doplnkami? 

V ideálnom prípade by nimi mali byť plody a dary prírody. Avšak, vzhľadom na aktuálny životný trend, resp. uponáhľaný spôsob života, mnohí ľudia zabúdajú na svoje zdravie. V dôsledku toho môžu často pociťovať absenciu určitých dôležitých látok. Dokonca, v horšom prípade o ich nedostatku ani len nemusia tušiť. Práve preto odporúčame podľa aktuálnej potreby, prípade preventívne, dopĺňať minerály, aminokyseliny, zelené doplnky a vitamíny – a to najlepšou možnou a zároveň cenovo dostupnou formou.

No a presne takú Vám ponúka Živijó!

Aké sú výživové doplnky a vitamíny od Živijó?

Je pre nás nesmierne dôležité, aby boli výživové doplnky, vitamíny, minerály, aminokyseliny a iné látky od Živijó pre Vaše telo čo najlepšie, najprirodzenejšiecenovo najdostupnejšie. Jednoducho, aby boli pre všetkých! Dávame si záležať na vlastnostiach ako je:

  • pôvod
  • extrahovanie
  • spracovanie
  • vstrebávanie
  • ekologickosť

Okrem toho, väčšina z produktov Živijó je vhodná aj pre vegánov, pričom všetky sú bez lepku a pridaných umelých prísad!

Hľadáme pre vás po celom našom kontinente tie najčistejšie produkty, výrazne jednoduché, ktoré sú pre Vaše telom prínosom a nie opačne.

Naše doplnky tvoria látky, ktoré sú pre telo prirodzené, resp. vlastné, alebo veľmi dobre tolerované.

Ekonomické pre Váš rozpočet, jednoducho tým, že Vaše telo nevylúči väčšinu z nich, tak ako to je dnes bežné na green trhu s výživou a doplnkami.

Kedy siahnuť po výživových doplnkoch a vitamínoch od Živijó?

V rôznych fázach života si Vaše telo vyžaduje doplnenie, alebo naopak vylúčenie, niektorých látok prijímaných potravou či doplnkami. Pozitívnu zmenu viete dosiahnuť napríklad vhodným stravovaním. Ďalším zo spôsobov je zase včasná diagnostika alebo aj vlastné sledovanie tela s asistenciou výživových doplnkov, vitamínov, minerálov, aminokyselín a iných látok, ktoré môžu ovplyvňovať hodnoty širokého spektra prvkov, hormóny, serotonín, dopamín či fyzickú energiu. Dokonca, s ich pomocou môžete prispieť aj k podpore koncentrácie a pamäte či ochrane srdca a mozgu

Pri našich doplnkoch nájdete všetky dôležité informácie o pôvode, zložení, spracovaní i odporúčanom dávkovaní, ktoré sú mimochodom dominantou našej značky. Aj vďaka takýmto informáciám dokážete v určitých prípadoch vyzistiť, kedy a po akom produkte pri akom probléme siahnuť. V rámci úplnej istoty sa však môžete poradiť s vaším lekárom.

Pre koho sú určené výživové doplnky a vitamíny od Živijó?

Záleží nám na tom, aby sme Vám pomáhali korigovať a zlepšovať Vaše zdravie. Výživové doplnky, vitamíny, minerály, aminokyseliny a iné látky od Živijó sú určené pre všetkých – pre Vás, pre Vaše deti, rodičov aj pre celú Vašu rodinu, dokonca všetkých priateľov a tých, na ktorých zdraví vám najviac záleží.

Naše produkty zároveň odporúčame aj ďalším predajcom či trénerom, ktorým nie je ľahostajný zdravotný stav ich klientov a zverencov a potrebujú vsadiť na istotu pri starostlivosti o ich výkon.

Tak teda, Živijó – na zdravie pre všetkých! ????