Neohodnotené

BCAA - 300g

Náš BCAA s optimálnym pomerom leucínu, izoleucínu a valínu v pomere 2:1:1 je ideálnym pre intenzívne športové aktivity. Ich užívanie napomáha zvýšiť energiu, navýšiť nárast svalovej hmoty, zvýšiť tvorbu ostatných aminokyselín, redukovať námahu a únavu počas cvičenia a podávať vyššie výkony aj v náročnejších podmienkach.

Skladom (2 ks)
Kód: 137
Značka: Živijó
€18 €18 / 300 g
Kategória: Aminokyseliny
Hmotnosť: 0.3 kg
bcaa
Akcia

BCAA

Anglická skratka označenia BCAA - „Branched Chain Amino Acids“, v preklade znamená „aminokyseliny s rozvetveným reťazcom“. Ide o špeciálnu chemickú molekulárnu štruktúru troch tzv. proteinogénnych aminokyselín - valín, leucín a izoleucín. Tie si telo nedokáže samo vyrobiť a preto sa musia prijímať spolu s jedlom ako doplnok výživy. Náš výživový doplnok BCAA s optimálnym pomerom leucínu, izoleucínu a valínu v pomere 2:1:1 je ideálnym pre intenzívne športové aktivity. Ich užívanie napomáha zvýšiť energiu, navýšiť nárast svalovej hmoty, zvýšiť tvorbu ostatných aminokyselín, redukovať námahu a únavu počas cvičenia a podávať vyššie výkony aj v náročnejších podmienkach.

Zloženie: Obsahuje BCAA (pomer leucínu, izoleucínu, valínu 2: 1: 1; 100% vegánske, bez lepku , laktózy a umelých prísad.

Dávkovanie: 1 x 4g prášku alebo 1 x 8 odmeriek (priložených) denne s dostatočným množstvom tekutiny - zapiť alebo miešať v kokteiloch/ smoothies Prášok je možné miešať aj s jedlom.Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 

Obsah aktívnych látok

Denná dávka (4 g)

Odporúčaná denná dávka (%)

L – leucín

2 000 mg

Nie je stanovená

L – izoleucín

1 000 mg

Nie je stanovená

L - valín

1 000 mg

Nie je stanovená

 

Produkt je vo forme prášku.

Hmotnosť: 300 g 

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.

Distribútor: Živijó s.r.o., Bratislava, Slovensko 

Krajina pôvodu: Nemecko

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: