Neohodnotené

Amino Komplex - 180 kapsúl

Náš aminkomplex je obzvlášť vyváženou kombináciou všetkých ôsmich esenciálnych aminokyselín a L-tyrozínu, ktoré si ľudský organizmus nedokáže vyrobiť sám,  a tak pri výrobe nášho produktu, bola táto kombinácia  zostavená v optimálnom pomere pre váš organizmus.

Skladom (5 ks)
Kód: 140
Značka: Živijó
€33 €33 / 180 ks
Kategória: Aminokyseliny
Hmotnosť: 0.157 kg
Amino komplex
Akcia

 

AMINO KOMPLEX

Náš aminokyselinový komplex je obzvlášť vyváženou kombináciou všetkých ôsmich esenciálnych aminokyselín a L-tyrozínu. Tieto špeciálne esenciálne L-aminokyseliny si ľudský organizmus nedokáže vyrobiť sám,  a tak pri výrobe nášho produktu, bola táto kombinácia  zostavená v optimálnom pomere pre váš organizmus.

Čím vyššie je čisté využitie dusíka v proteíne – tzv. NNU, tým vyššia je jeho syntéza. Vďaka tomu sa spotrebuje viac energie a menej odpadových látok pre telo. Vďaka nášmu zloženiu je u nás dosiahnutá hodnota NNU99%,  t. z. že takmer všetky aminokyseliny je možné použiť na syntézu bielkovín a tým aj na formovanie buniek v tele. Výsledkom je, že tento aminokomplex poskytuje najnižšie množstvo škodlivého odpadu pri 1%. Pozostáva  zo 100% vegánskych aminokyselín rastlinného pôvodu, ktoré sa získavajú a čistia zložitým fermentačným procesom bez umelých farbív, konzervačných látok a GMO.

Zloženie: L-izoleucín, L-leucín, L-lyzín, L-metionín, L-fenylalaním, L-treonín, L-thryptofán, L-tyrozín, L-valín; hydrozyproppylmetycelulóza (obal kapsuly). Vhodný pre vegetariánov a vegánov, neobsahuje lepok ani laktózu.

Dávkovanie: 2 x 4 kapsuly denne s dostatkom tekutiny (200 - 300 ml). Ideálne nalačno. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 

 

Obsah aktívnych látok

8 kapsúl

Odporúčaná denná dávka (%)

L – leucín

1140 mg

Nie je stanovená

L – izoleucín

904 mg

Nie je stanovená

L – lyzín

904 mg

Nie je stanovená

L - valín

904 mg

Nie je stanovená

L – fenylalanín

600 mg

Nie je stanovená

L – treonín

600 mg

Nie je stanovená

L – metionín

320 mg

Nie je stanovená

L – tryptofán

184 mg

Nie je stanovená

L – tyrozín

144 mg

Nie je stanovená

 

 

180 kapsúl

Hmotnosť: 157 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.

Distribútor: Živijó s.r.o., Bratislava, Slovensko 

Krajina pôvodu: Nemecko

______________________________________________________

Obsahuje 9 aminokyselín dôležitých pre ľudský organizmus. Je vyváženou kombináciou všetkých 8 esenciálnych aminokyselín + L tyrozínu.

Aminokyseliny obsiahnuté v produkte sú získané fermentáciou a zostavené v ideálnom pomere.

 

Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora Aminokyseliny 22.1.2024 17:35
Dobrý deň,chcem sa opýtať,hľadám niečo čoi pomôže naproblem s vlasmi, Alopeciu areata suché krepovite vlasy,problém s nechty mierne nazltle a ryhy.Kozna lekárka mi povedala že methion lebo obsahuje aminokysel a Milgamu čo by ste poradili,dakujem
Odpovedať