12 hodnotení

Kozie kolostrum - 100 kapsúl

Kozie kolostrum je biologicky aktívna zmes látok, ktorá zabezpečí Vášmu telu komplexnú imunitu, pomáha pri boji s alergiou a navyše je perfektné na prevenciu. Vyskúšajte ho a presvedčte sa, že sa mu biologické zlato nehovorí pre nič za nič.

Skladom (>5 ks)
Kód: 01
Značka: Živijó
€39 €39 / 100 ks
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.37 kg
kolostrum kapsuly
ZADARMOZADARMO

Kozie mlieko a kolostrum je výborne tolerované či už deťmi, alebo dospelými a nie je známe, že by vyvolávalo alergické reakcie. V tele pôsobí zásadotvorne, nepodporuje tvorbu kyslého prostredia, a tak pomáha pri  ochoreniach tráviaceho traktu a prospieva správnemu vývoju jedinca. Naše kozie kolostrum je odoberané do 2 hodín po pôrode, kedy obsahuje najvyšší obsah imunitných a rastových látok. Kozie kolostrum obsahuje tiež látky s  protirakovinovými účinkami a viac prospešných nenasýtených mastných kyselín ako napr. kravské. Má tiež väčší obsah vápnika, fosforu a vitamínu D. Dodáva nášmu mozgu serotonín a  dopamín – látky, ktoré navodzujú v našom tele pocit radosti a vyrovnanosti.

 

Zloženie:
Vitamíny: A, B1, B2, B12, C, D, E
Minerály: Ca – vápnik, K – draslík, Mg – horčík, Na – sodík a P – fosfor, kyselinu listovú
• Imunoglobulíny - protilátky, ktoré začne organizmus vyrábať, ak sa v tele objaví cudzorodá látka, akou je napríklad vírus. Imunoglobulín IgG je zložka, ktorá je najviac prítomná v kozom mledzive, neutralizuje toxíny, vírusy, baktérie a plesne.

Dávkovanie -  ideálne je brať ho nalačno min 0,5 hod. ráno pred jedlom; (v prípade potreby večer tesne pred spaním). 1 kapsula denne slúži ako prevencia. Pri konkrétnych príznakoch treba zvýšiť počet na 2-5 ks 2 až 3 x denne.

 

 

100 kapsúl

Hmotnosť: 37 g

Zloženie: Prášok z kozieho kolostra, horčík (uhličitan horečnatý), kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

Kozie kolostrum v produkte obsahuje 38% IGG (imunoglobulín G).

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: 2 krát - 3 kapsuly denne, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 

 

Obsah aktívnych látok

6 kapsúl

Odporúčaná denná dávka (%)

Prášok z kozieho kolostra

1380 mg

Nie je stanovená-

Horčík (uhličitan horečnatý)

150 mg

40 %

 

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.

Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: