Neohodnotené

Koenzým Q10 - 90 kapsúl

Naše kapsuly obsahujú 100% prírodný koenzým Q10, ktorý je získavaný kvasinkovou fermentáciou a špeciálne prečistený. Obsiahnutá Q10 je teda identická s vlastným koenzýmom v tele a zabezpečuje tak výbornú  toleranciu.

Skladom (>5 ks)
Kód: 11
Značka: Živijó
€18 €18 / 90 ks
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.036 kg

Koenzým Q10 je látka, ktorú si zdravé telo produkuje samo,  alebo ktorá je dodávaná prostredníctvom potravy vo vyváženom jedálnom lístku. Nachádza sa vo všetkých bunkách ľudského tela, najmä však v orgánoch s vysokou energetickou náročnosťou,  ako sú srdce, pľúca a pečeň. S pribúdajúcim vekom klesá vlastná produkcia koenzýmu v tele,  a preto by sa mala dopĺňať prostredníctvom doplnku výživy. Naše kapsuly obsahujú 100% prírodný koenzým  Q10, ktorý je získavaný kvasinkovou fermentáciou a špeciálne prečistený. Obsiahnutá Q10 je teda identická s vlastným koenzýmom v tele a zabezpečuje tak výbornú  toleranciu.

Zloženie: Koenzým Q10 100 mg, pomocná tekutina 200 mg prášok z koreňa Maca, obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza.

Dávkovanie: 1 kapsula 1 x denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. 1 kapsula je dostatočná na pokrytie dennej potreby. *

Krajina pôvodu: Nemecko

* Odporúčaná denná dávka Q10 pre dobrý prísun živín je medzi 30 a 200 mg denne. Pretože však v priemere až 5 mg koenzýmu sa už vstrebáva prostredníctvom jedla a v tele sa produkuje ďalší Q10, je použitie kapsúl koenzýmu Q10 so 100mg denne dostatočné a nemalo by sa prekročiť.

 

 

 

Obsah aktívnych látok

1 kapsula

Odporúčaná denná dávka (%)

Prášok zo žeruchy peruánskej – maca (Lepidium meyenii)

200 mg

Nie je stanovená

Koenzým Q10

100 mg

Nie je stanovená

 

90 kapsúl

Hmotnosť: 36 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy a mladých ľudí do 18 rokov. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.

Krajina pôvodu: Nemecko

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: