AMINOKOMPLEX

Náš aminokyselinový komplex je obzvlášť vyváženou kombináciou všetkých ôsmich esenciálnych aminokyselín a L-tyrozínu. Tieto špeciálne esenciálne L-aminokyseliny si ľudský organizmus nedokáže vyrobiť sám,  a tak pri výrobe nášho produktu, bola táto kombinácia  zostavená v optimálnom pomere pre váš organizmus.

Čím vyššie je čisté využitie dusíka v proteíne – tzv. NNU, tým vyššia je jeho syntéza. Vďaka tomu sa spotrebuje viac energie a menej odpadových látok pre telo. Vďaka nášmu zloženiu je u nás dosiahnutá hodnota NNU99%,  t. z. že takmer všetky aminokyseliny je možné použiť na syntézu bielkovín a tým aj na formovanie buniek v tele. Výsledkom je, že tento aminokomplex poskytuje najnižšie množstvo škodlivého odpadu pri 1%. Pozostáva zo 100% vegánskych aminokyselín rastlinného pôvodu, ktoré sa získavajú a čistia zložitým fermentačným procesom bez umelých farbív, konzervačných látok a GMO.

 

KÚPIŤ IHNEĎ

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie